AK Parti İl Başkanı Sümer, MÜSİAD Antalya'yı Ziyaret Etti

Müsiad Antalya

Adalet ve Kalkınma Partisi Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve beraberindeki heyet, 15 Temmuz Süreci'nde tutulan Demokrasi Nöbetleri'ne verdikleri destekten ötürü STK'lara gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretleri kapsamında MÜSİAD Antalya Şubesi Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

15 Temmuz'da ülkemizin daha önce hiç uğramadığı bir saldırıya uğradığını kaydeden Sümer, milletimizin vatan söz konusu olduğunda tüm farklılıklarını bir kenara bırakıp nasıl bir araya gelinebileceğini tüm dünyaya gösterdiğini belirtti. Siyasi partilerin sivil toplum kuruluşlarının desteği ve görüşü olmadan tek başına yeterli olmayacağının özellikle bu süreçte net olarak bir kez daha anlaşıldığını ifade eden Sümer, ilk günden beri hem üyelerini meydanlara yönlendirmesi dolayısıyla, hem de nöbet sürecinin ilk günnüden itibaren meydanlardaki vatandaşlara yaptıkları ikramlar dolayısıyla MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Resul Lekesiz ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz de ziyaretlerinden dolayı Rıza Sümer'e teşekkür ederken, girişimden haberleri olduğu ilk andan itibaren üyeleriyle birlikte hem bireysel hem kurumsal olarak süreç boyunca gece meydanlarda gündüz iş yerlerinde nöbette olduklarını kaydederek, süreci iyi yöneten, muhalefet partileriyle de birlik ve beraberlik ortamını sağlayan iktidar partisine il başkanı Sümer şahsında bir vatandaş olarak teşekkürlerini iletti.

Karşılıklı sohbet ortamında devam eden ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.