Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun'dan MÜSİAD Antalya'ya Teşekkür Ziyareti

Müsiad Antalya

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken’i ziyaret etti. Ziyarette MÜSİAD Antalya Bütçe, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Bilkay'da hazır bulundu.

27 Mayıs 2017 tarihinde yürürlüğe giren 7020 sayılı ''Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda ve Bir Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'' hakkında bilgilendirmelerde bulunan Metin Uzun, 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına ilişkin kanunun hatırlatma kampanyasına yapmış olduğu katkılardan dolayı MÜSİAD'a teşekkürlerini dile getirdi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Antalya Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun'a teşekkürlerini sunan Ramazan Kalken, verginin ülkelerin kalkınmasındaki önemine vurgu yaptı. Devletin çıkarmış olduğu bu teşvik paketlerinin işletmelere nefes aldırdığını ve daha çok işletmeye ulaşılmasının öneminden söz eden Kalken bu hususta elimizden gelini yapmaya hazırız dedi.

Ziyaret Antalya Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun'un, MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken'e Teşekkür Sertifikasını takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.