Filistin Paneli ve Sanat Eserleri Müzayedesi Programı’na Katılım Gösterdik

Müsiad Antalya
MÜSİAD Genel Merkez’inde Filistin Paneli ve Sanat Eserleri Müzayedesi programı düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Şube Başkanımız Ali AKÇAY ve yönetim kurulu üyelerimiz katılım gösterdi.

Başkanımız Ali AKÇAY ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, MÜSİAD Genel Başkanımız Sayın Mahmut ASMALI’ya ziyarette bulunarak programlarına başladılar.

Genel Merkez'de düzenlenen panelde, bundan sonraki süreçte eylem haline geçilip her alanda Filistinli kardeşlerimizin destekleneceği belirtildi. Bir ve Beraber olma düsturuyla hareket edecek Müslümanlık şuurunun vurgulandığı panelde, özgür bir Filistin Devleti inşa edilene kadar eylem, boykot ve desteklerin sürdürüleceği söylendi.

Ardından Filistin için düzenlenen, gelirleri tamamen Filistin halkına bağışlanacak olan müzayede gerçekleştirildi. Müzayedede toplamda 15 milyon TL'lik destek olan ve programa katılım gösteren tüm üyelere teşekkür edildi.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.