KAZAKİSTAN BAŞKONSOLUSUNDAN ŞUBEMİZE ZİYARET

Müsiad Antalya
Kazakistan Cumhuriyeti Antalya Başkonsolosu Kuat KANAFEYEV, Başkanımız Ali AKÇAY ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmede Başkonsolos KANAFEYEV Kazakistan'ın potansiyel yatırım alanları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Şubemize ziyaret gerçekleştiren Başkonsolos Kuat Kanafeyev Kazakistan’ın stratejik konumu, büyük pazarlara erişim kolaylığı, yatırım teşvikleri, ülkenin doğal rezervleri ve Astana Uluslararası Finans Merkezi hakkında işadamlarımıza detaylı bilgiler paylaştı. Kanafeyev konuşmasında, yerel şirketlerle bağlantı kurmaktan proje uygulama ve koordinasyonuna destek vermeye kadar, yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunulduğunu belirtti.

Başkanımız Ali Akçay derneğin yurtdışı çalışmaları hakkında heyeti bilgilendirirken, üyelerimiz Başkonsolos ile iki ülke arasındaki ticari faaliyetler konusunda istişarelerde bulundu. Görüşmenin sonunda Başkonsolos Kuat Kanafeyev, üyelere yatırım çağrısında bulunarak MÜSİAD Antalya yönetimini Kazakistan’a davet etti.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.