Genel Başkan Nail Olpak Nöbete Antalya'da Devam Etti

Müsiad Antalya

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Türkiye İhracatçılar MEclisi Toplantısı için geldiği Burdur'da ve Bucak'ta Milli İrade Nöbetkerine katıldıktan sonra Antalya Cumhuriyet MEydanı'ndaki Milli İRade Nöbeti'ne de katılarak meydandaki vatandaşlara hitap etti.

Türkiye'nin gördüğü en hain saldırının milletin dik duruşuyla püskürtüldüğünü belirterek, ilk günden beri demokrasiye ve kendi iradesine sahip çıkan vatandaşlara teşekkür etti. MÜSİAd olarak girişimin ilk anından beri tüm unsurlarıyla meydanlarda olduklarını belirterek, her nöbet gecesi yurtiçindeki ve yurtdışındaki her şube başkanıyla sürekli iletişimde ve nöbette olduklarını hatırlattı.

Milli İrade Nöbeti'nin 3 aşaması olduğunu belirten Olpak, vatandaşlardan ilk olarak gece nöbetlerini bırakmamalarını, gündüz işlerini bırakmamalarını, ayrıca Türkiye'de olanı biteni doğru şekilde yurtdışına aktararak hain örgütün gerçek yüzünün tüm dünyaca görülmesine katkı sağlamalarını, MÜSİAD'ın da "Üretmeye ve Direnmeye Devam" sloganıyla bu yönde çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Konuşmasının ardından meydandaki vatandaşlarla sohbet eden Olpak, daha sonra MÜSİAD Antalya Şubesi'nin Cumhuriyet Meydanı'ndaki stantına giderek MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek'le birlikte vatandaşlara pilav ikramında bulundu.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.