MÜSİAD Antalya Şubesi, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse’yi Ağırladı.

Müsiad Antalya
Mustafa Köse: “Cumhurbaşkanlığı 1. Turda Bitecek”

MÜSİAD Antalya Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya AK Parti Antalya Milletvekili ve aynı zamanda 24 Haziran Seçimlerinde AK Parti Antalya 2. Sıra milletvekili adayı olan Mustafa Köse konuk oldu. Buluşmada Mustafa Köse, Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında çok önemli bilgiler paylaştı.

MÜSİAD Antalya Şubesi 24 Haziran seçimlerine saatler kala çok önemli bir buluşmaya imza attı.

Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili seçiminin bir arada yapılacağı bu tarihi seçim öncesi merak edilen tüm konuları AK Parti Antalya Milletvekili ve aynı zamanda 24 Haziran Seçimlerinde AK Parti Antalya 2. Sıra milletvekili adayı olan Mustafa Köse aktardı. 

Buluşmada AK Parti Antalya Muratpaşa İlçe Başkanı Alpaslan Belin, MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken, Başkan Yardımcıları Hüseyin Kadıoğlu ve Süleyman Bilkay ve MÜSİAD Antalya Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Gündem 24 Haziran Seçimleri…

MÜSİAD Antalya Şubesi’nin merkez binasında gerçekleşen buluşmaya yoğun ilgi vardı. Katılımcılar AK Parti Milletvekili Mustafa Köse’nin hem verdiği değerli bilgileri dinledi hem de yaklaşan seçime dair merak ettiklerini birinci ağızdan öğrenmiş oldular. 

Mustafa Köse; 24 Haziran Seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunun altını çizerek, Cumhurbaşkanlığı seçiminin birinci turda mı yoksa ikinci turda mı sonuçlanacağına dair önemli bilgiler verdi:

“Amacımız birinci turda Cumhurbaşkanlığını kazanmak. Muhalefetin ikinci tura kalacak şeklinde görüşü var ama sahada Recep Tayyip Erdoğan isminin ve performansının giderek yükselişte olduğu aşikar. Bu yüzden de seçimlerin ikinci tura kalmadan birinci turda sonuçlanacağını bize gösteriyor.” 

Son olarak katılımcıların sorularının cevaplanmasının ardından, MÜSİAD Başkanı Ramazan Kalken; AK Parti Milletvekili Mustafa Köse’ye verdiği bilgilerden ve seçim arifesinde yapmış olduğu önemli açıklamalardan dolayı teşekkür etti.

Toplantı, karşılıklı hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.