MÜSİAD ANTALYA, ATSO BAŞKANI DAVUT ÇETİN’İ TEBRİK ETTİ

Müsiad Antalya
MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Antalya Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 111 meclis üyesinden 67’sinin desteğini alarak yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Davut Çetin’i ziyaret etti.

MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken, Antalya iş dünyasının en büyük kuruluşu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz haftalarda ATSO seçimlerde açık ara ipi göğüsleyen Davut Çetin’i tebrik eden Ramazan Kalken, Çetin’e başarılar diledi.

MÜSİAD Antalya Şubesi’nin tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Çetin, “Önümüzdeki dönemde biz aynı ivmeyle, iyi bir kadroyla çalışmaya devam edeceğiz. Hizmetlerimiz, projelerimiz kaldığı yerden devam edeceğiz. Antalyamız için çok önemli olan MÜSİAD’a destekleri ve nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

İş dünyasının önemli bir sivil toplum kuruluşu olan MÜSİAD olarak, üretim ve istihdamın artırılması ve ülke ekonomisinin ileri taşınması adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirten MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken, “İş dünyasının en büyük itici gücünü, iç ve dış siyasette istikrar ortamı oluşturuyor. İstikrar ise, halkın desteği ile göreve gelmiş güçlü iktidarlarla mümkündür. İşte bu vesileyle bugün de meclis üyelerinin desteği ile yeniden başkanlığa seçilen Antalya iş dünyasının en büyük kuruluşu olan ATSO’nun başkanını tebrik ediyor, yeni dönemde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişlerinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Diğer Duyurular

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.