YAVUZCAN MÜHENDİSLİK

Müsiad Antalya
VELİ YAVUZCAN

Biz Kimiz?

1996 yılında kurulmuş, piyasa tecrübesi olan bir firmayız. Elektrik üretim, iletim ve dağıtım sistemlerinin tasarlanması, korunması, projelendirilmesi ve kontrol edilmesi üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yavuzcan Mühendislik olarak elektrik projeleri çizimi, bina tesisatları, trafo, alçak-yüksek gerilim alanlarında çalışmalar yapmaktayız.

Misyonumuz; elektrik sektöründe müşterilerimize en doğru çözümü sunabilmek amacıyla kaliteden ödün vermeden ilişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak. Kaliteli, zamanında, doğa ve toplumla barışık, iş güvenliği kurallarına uygun, doğru mühendislik çözümleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermektir.

MÜSİAD ile nasıl tanıştınız?

MÜSİAD ile 2016 yılında tanıştık. Dönemin yönetim kurulu üyelerinden olan Sayın Ali Çetin aracılığı ile üyeliğimiz gerçekleşti. MÜSİAD olarak bize teklifte bulundular biz de MÜSİAD ailesinin bir parçası olmayı kabul ettik. Biz yapı itibari ile MÜSİAD ile birçok ortak noktalarımız bulunduğu için MÜSİAD’ı daha çok bir aile olarak görüyoruz.

MÜSİAD’ı özellikle ticarette dürüst ticaret yapmayı amaçlayan kişilerin oluşturduğu bir kurum olarak görüyoruz. Bu nedenle MÜSİAD’dan ve gerçekleştirdiği çalışmalardan çok memnunuz.

GENEL OLARAK MÜSİAD’I DEĞERLENDİRECEK OLURSAK

MÜSİAD Genel Merkezi’nin hükümetle olan çalışmalarını yakından takip ediyoruz ve Türkiye’ye önemli katkıları olduğunu düşünüyoruz.

Sektör komisyonlarının kurulmasını, bu komisyonların çalışmalarını, paydaşlar oluşturulmasını, özellikle ithalat- ihracat bazında ilişkilerin geliştirilmesi ve bunların takip edilmesini, yapılan üst düzey çalışmalarla alakalı MÜSİAD üyelerinin bilgilendirilmesini çok kıymetli buluyoruz.

Genel Merkez tarafından gerçekleştirilen etkinliklere online olarak katılabilmemiz için bağlantıların gönderiliyor olması üyeler olarak Genel Merkez’in çalışmalarını yakından takip edebilmemizi sağlıyor. MÜSİAD’ın kurmuş olduğu bu kuvvetli iletişim ağını önemsiyoruz.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.