VETAŞ ELECTRIC & LIGHTING

Müsiad Antalya
MURAT TANRIVERDİ

BİZ KİMİZ?

Kurulduğumuz 1996 yılından bu güne, dinamik kadromuz ve ilk günkü heyecanımızla hizmet etmeyi sürdürmekteyiz.

VETAŞ Elektrik Aydınlatma olarak, bina (otel, iş merkezi, vb.)otomasyon, LED mimari aydınlatma konularında faaliyet göstermekteyiz. Tüm bu sistemlerin tasarımı, projelendirilmesi, mimari ve proje ihtiyaçlarına göre uygulanması, ithalatı, ihracatı ve üretilmesi tarafımızca, planlı ve sistematik çalışma anlayışımızla, en kısa sürede sade ve estetik değeri yüksek bir ürün haline dönüştürülmektedir.

Tüm dünyada insanların inandığı, güvendiği ve bu saygınlığı hak eden markalar ve ürünleri bir araya getiren çalışmalarımızda, müşterilerimizin hedef ve ilkelerini benimseyerek çözüm ortağı olmak için çaba gösteriyoruz.

VETAŞ Elektrik Aydınlatmaya göre kalite, bir bakış açısıdır ve önemli olan bu bakış açısını hayata geçirmektir. Mühendislerimizden, tasarımcılarımıza, teknik uzmanlarımızdan satış personelimize, her kademedeki çalışanlarımızın ortak noktası kaliteyi yükseltmeyi hedef bilip buna ulaşma isteğidir.

MÜSİAD İLE NASIL TANIŞTIK?

Uzun yıllar önce bir arkadaşımızın vesilesi ile üyeliğimiz gerçekleşti. MÜSİAD'ı üye olmadan önce de yakından takip ediyorduk, güzel işler yaptığını biliyorduk. Kendimizi hem siyasi hem kalbi olarak MÜSİAD'a yakın hissediyoruz. Daha ulusal, daha milli bir yapıda olması MÜSİAD'ı benimsememizde çok büyük bir etken oldu. İhtiyaç durumunda yanımızda MÜSİAD’ın destek olabileceğini bilmek güven vermekte.

MÜSİAD'IN BÜROKRATİK HIZLILIĞI

MÜSİAD’ın hazırladığı raporlar ve düzenlediği organizasyonlar aracılığıyla, bürokrasiye doğrudan temas etmesi ve üyelerin sorunlarını ilgili kurum ve kişilere doğrudan iletiyor olması MÜSİAD’a üye olamımızda önemli bir etken oldu.

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Resim Galeri

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.