Basında Müsiad Antalya  

MÜSİAD Antalya ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlemiş olduğumuz, Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıflarda  örgün eğitim gören öğrencilerimize yönelik yarışmamızın başvuruları başlamıştır.
05.05.2021 tarihine kadar başvuru yapan öğrencilerimiz en son 02.06.2021 tarihine kadar Merhum Doğan Cüceloğlu’nun “VAR MISIN? ” kitabını okuyarak kitap hakkında hazırladıkları kompozisyonu “beraberokuyalim1@gmail.com” mail adresine göndermeleri gerekmektedir.
Yarışmacılarımızın başvuruları jürimiz tarafından hassas şekilde değerlendirilecek olup en iyi yorumlayan ilk üç öğrencimize tablet hediyemiz var...
Öncelikle bahsi geçen kitap ve bahsi geçen yarışma için aşağıda ki linkten başvurunu yapabilir , sende bu yarışmada yer alabilirsin
Kitabı tedarik edemeyen öğrencilerimiz başvuru linkindeki adres kısmını doldurdukları takdirde kitapları kargo ile kendilerine gönderilecektir.


https://docs.google.com/forms/d/11vKdeuYpHBrTIJxQxzmtL3H7UVd3w69DrAAYPjE7fPo/edit?hl=tr
 

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.