İdlib için Yardım Çağrısı

Müsiad Antalya

Kuşatma ve yoğun bombardıman altında tutulan Suriye’de yaşanan insanlık dramına hepimiz şahit oluyoruz. Bölgede aralarında çocukların da bulunduğu siviller katledilirken, hastaneler başta olmak üzere bütün kamu binaları da işlemez hale getiriliyor. Geçtiğimiz gün, İdlib kentinde kimyasal silahlı saldırı gerçekleşti. Saldırıda çok sayıda kişi hayatını kaybederken yüzlerce kişi zehirli gazdan etkilendi. Bölgede sivillere ve sivil alt yapıya karşı bir ‘insanlık ve savaş suçu’ işlendiğini düşünüyor ve bunu en sert biçimde kınıyoruz.

Konuyu içimiz kan ağlayarak takip ediyor ve bölgedeki kardeşlerimiz için dua ediyoruz. Bu doğrultuda siz değerli üyelerimizi de, Türk Kızılayı’nın Halep için düzenlediği yardım kampanyasına destek vermeye davet ediyoruz.

Bölgeye “Suriye” yazıp 2868’e SMS göndererek yardım ulaştırabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Ramazan KALKEN

Şube Başkanı

MÜSİAD Antalya

 

Paylaş: Facebook Twitter Whatsapp

Diğer Haberler

Tüm Hakları Saklıdır. | Aksi belirtilmedikçe; kaynağı belirtilerek alıntı yapılan içerikler hariç tüm görsel materyaller, sayfalar ve içerikler MÜSİAD Antalya Şubesi’ne aittir. İzin alınmaksızın ve kaynak belirtilmeden kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz.